Türkiye Kupası’nda 4. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

İHA

Türkiye Kupası’nda 4. eleme turu maçları yarın, 6 Aralık Çarşamba ve 7 Aralık Perşembe günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu da bu turda yapılacak 28 mücadelede düdük çalacak hakemler açıkladı.

Kupada 4. tur maçlarının programı ve hakemler şöyle:

Yarın

13.00 Ankara Keçiörengücü – Muş 1984 Muşspor : Berkay Erdemir

13.00 Fatih Karagümrük – Belediye Derincespor : Ömer Faruk Turtay

15.00 Pendikspor – Isparta 32 Spor: Adnan Deniz Kayatepe

17.00 Antalyaspor – Kepezspor: Raşit Yorgancılar

19.00 Samsunspor – Tokat Belediye Plevnespor: Muhammet Ali Metoğlu

21.00 Alanyaspor – Kocaelispor: Ali Yılmaz

6 Aralık Çarşamba

13.00 Bandırmaspor – Somaspor: Semih Kurt

13.00 Kasımpaşa – Kırşehir Futbol SK: Mehmet Ali Özer

13.00 Bodrum FK – Menemen FK: Levent Buğra Vartemel

13.00 Erzurumspor FK – 24 Erzincanspor: Burak Demirkıran

14.00 Boluspor – Amed Sportif Faaliyetler: Oğuzhan Uğurlu

14.00 Eyüpspor – Ankara Demirspor: Furkan Aksuoğlu

14.00 Gençlerbirliği – Bornova 1877 Sportif Yatırımlar: Lütfullah Aslan

14.00 Ümraniyespor – Çankayaspor: Doğu Yılmaz

14.00 Adanaspor – Esenler Erokspor: Erdem Demirtaş

14.00 Altay – Kırklarelispor: Batuhan Kolak

14.00 Göztepe – 1461 Trabzon FK: Emre Kaan Çalışkan

14.00 Sakaryaspor – Ankaraspor: Alirıza Altunbakır

15.00 Konyaspor – Beyoğlu Yeni Çarşı: Yunus Dursun

17.00 Hatayspor – Düzcespor: Davut Dakul Çelik

19.00 Kayserispor – Vanspor: Ayberk Demirbaş

21.00 Trabzonspor – Çorum FK: Direnç Tonusluoğlu

7 Aralık Perşembe

13.00 Manisa FK – Kastamonuspor: Tolga Akbaba

13.00 Sivasspor – Arnavutköy Belediyespor: Alpaslan Şen

15.00 Gaziantep FK – Etimesgut Belediyespor: Ozan Ergün

17.00 Ankaragücü – İskenderunspor: Erdem Mertoğlu

19.00 Rizespor – Bucaspor 1928: Mehmet Türkmen

21.00 Başakşehir – Şanlıurfaspor: Yasin Kol

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x